Ako balíme váš tovar

Aby bol váš balík dostatočne chránený a anonymný, je balený do kartónových krabíc alebo nepriehľadných bublinkových obálok. Na balík uvedieme iba adresáta bez názvu nášho e-shopu, takže nemustíe mať obavy, že niekto zistí, čo vaša zásielka obsahuje a možete si ju bez obáv prebrať na ktoromkoľvek mieste.

    kartonova krabica                    bublinkova obalka 1                       bublinkova obalka 2

Aj vy denne dostávate do schránok množstvo reklamných letákov, ktoré zväčša končia v koši? Prečo ich prakticky nevyužiť? Počas balenia vašich objednávok myslíme aj naše životné prostredie. Na fixáciu vášho tovaru v kartónových krabiciach nepoužívame fixačné telieska, drevitú vlnu alebo plastové vzduchové vankúšiky ako iné eshopy. Na tento účel nie je nič lepše ako skrčené reklamné letáky. Naše krabice vypĺňame práve týmto materiálom, ktorý je na to ako stvorený a po rozbalení krabice vám nebude zaberať miesto a môžte sa ho bez problémov zbaviť.

      Nie vyplne            Pokrcene noviny

 

Krabičkové balenia kondómov zasielame zväčša v kartónových krabiciach. Hromadné balenia (bulk packs) kondómov zasielame v uzavierateľných plastických sáčkoch, ktoré vložlíme do bublinkovej obálky alebo kartónovej krabice.

Zip sacok

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie