You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Použité

Pepino Tehotenský test Midstream

Komfortný tehotenský test, ktorý sa vkladá do prúdu moču. Nepotrebujete tak k jeho veľmi jednoduchému použitiu žiadne iné pomôcky. Balenie obsahuje 1ks komfortného tehotenského testu.

 

4,49 €

Odosielame diskrétne zabalené

V rannom štádiu tehotenstva produkuje oplodnené vajíčko špecifický hormón HCG (Human Chorionic Gonadrotropin), ktorý sa objavuje v moči. Tehotenský test zisťuje prítomnosť tohto hormónu najnovšou technológiou. Prítomnosť HCG je zisťovaná prostredníctvom špecifických protilátok viazaných na častice koloidného zlata. Citlivosť tohto testu je vysoká, čo znamená, že komfortný tehotenský test Pepino Midstream môže zistiť tehotenstvo vo veľmi rannom štádiu, už 2 dni od počatia, zhruba 7 dní pred očakávanou menštruáciou.

SPOĽAHLIVOSŤ: Pokiaľ sa vykoná Midstream test podľa návodu, je jeho presnosť veľmi vysoká, podobná ako u tehotenských testov zo vzorky moču, vykonávaných v odborných laboratóriách. Pri laboratórnych skúškach vykonávaných na vzorkách moču tehotných žien bola zistená presnosť viac ako 99%. Vetšina liekov nemá na test vplyv. Avšak rovnako ako u všetkých tehotenských testov môžu falošný pozitívny výsledok spôsobiť injekcie Chorigonu aplikované pri určitej liečbe plodnosti.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

Pepino Tehotenský test Midstream

Pepino Tehotenský test Midstream

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: